Güneşi Beklerken, Güneşi Beklerken Dizisi, Güneşi Beklerken izle, Güneşi Beklerken Son Bölüm İzle
Güneşi beklerken 9.bölüm çalan şarkı

Etiketler: , , , , ,
Güneşi beklerken dizisinin 9. bölüm fragmanında çalan şarkıyı bu konumuzda bulabilirsiniz.Güneşi beklerken izleyicileri 9. bölümü merakla beklerken dizinin fragmanları çıkmaya devam ediyor.Bu konumuzda güneşi beklerken 9. bölüm 3.fragmanında çalan şarkının sözlerini sizlere aktaracağız.Manevra grubunun  Kabullenmek mi lazım şarkısı 9.bölüm fragmanında çalan şarkı.
Manevra-Kabullenmek mi lazım şarkı sözleri
Belki sonu gelmez,Belki giden dönmez, Belki yanına kalmaz o giderken sana sormaz, Bazen belli etmez, Bazen sebep vermez, Bazen sonu olmaz ama sonsuz mutluluk olmaz, Her yeni başlangıca bir son biçmeden, Olduğu gibi görmeyi öğrenmek mi lazım, Her yeni güne küsmeden yalnızlığı seçmeden, Olduğu gibi kendini kabullenmek mi lazım.
www.gunesibeklerken.gen.tr

Yorumlarınızı bekliyoruz: (anonimi seçerek anında yorum atabilirsiniz.)

Güneşi Beklerken dizisi fan sitemizin içeriklerinin kopyalanması kesinlikle yasaktır. Bu sitede yayınlanan videoların hakkı bize ait değildir. Çeşitli paylaşım sitelerinden derlenip sitemize yerleştirilmiştir. Hak sahiplerinin itiraz etmesi durumunda videolar yayından kaldırılacaktır. İletişim: iqx2ekin@gmail.com - -