Güneşi Beklerken, Güneşi Beklerken Dizisi, Güneşi Beklerken izle, Güneşi Beklerken Son Bölüm İzle
Güneşi Beklerken 9.Bölüm izle

Etiketler: , , ,
Güneşi Beklerken 9.Bölüm izle makalemizde sizlere dizimizin 9.bölümünden bahsedip, bölümün HD video halini sizlere sunacağız. Bölüm yayınlandıktan hemen sonra sitemiz üzerinden kesintisiz bir şekilde 9.bölümü izleyebilirsiniz. ZeyKer aşkı iyice ilerlerken bütün bu olanların oyun olabileceğini düşünen beden eğitimi öğretmeni Emre Kınay, Kerem'den şüphelenir. Melis ise aralarını bozmak için elinden geleni yapacaktır. Güneşi Beklerken dizisinini yakışıklı oyuncusu İsmail Ege Şaşmaz, Melis'ten hoşlanırken, Melis ise Kerem'den hoşlanıyor.
Kerem Zeynep'i sevdiğini açıkça belli ederken, Zeynep ise Kerem'in bu yaptığı iyiliklerden sonra iyiden iyiye Kerem'den hoşlanmaya başlamıştır. Bu durum Melis'i deli etmektedir. Önce babasını sonra da Kerem'i okula köyden yeni gelen Zeynep'e kaptırmıştır. Kerem'in aklında ise sinsice bir çok plan yatmaktadır. Bakalım Güneşi Beklerken 9.bölümde neler olacak? Dizimiz hakkında değerli yorumlarınız bekliyoruz.
www.gunesibeklerken.gen.tr

Yorumlarınızı bekliyoruz: (anonimi seçerek anında yorum atabilirsiniz.)

Güneşi Beklerken dizisi fan sitemizin içeriklerinin kopyalanması kesinlikle yasaktır. Bu sitede yayınlanan videoların hakkı bize ait değildir. Çeşitli paylaşım sitelerinden derlenip sitemize yerleştirilmiştir. Hak sahiplerinin itiraz etmesi durumunda videolar yayından kaldırılacaktır. İletişim: iqx2ekin@gmail.com - -